MONDO CS s.r.o. - elektromontáže, zabezpečovací a požární technika, EZS, EPS, CCTV, DSC, Ademco, Paradox, Lites, Nexans, Brand-Rex, Samsung, Pelco, Dallmeier, Siemens

Úvod
Služby
Certifikáty
Reference
Kontakty
  Služby   

Strukturovaná kabeláž
Firma MONDO CS je schopna instalovat, proměřit, zajistit následnou certifikaci kabelážních LAN systémů kategorie 5 a 6.
To vše za plné podpory dodavatelských firem.

Nexans Brand-rex


Metalické a optické sítě
Jsme schopni navrhnout komplexní řešení komunikačních sítí. A to v oblasti poradenství, projektové přípravy a vlastní realizaci pokládky, zakončení, změření telekomunikačních kabelů a optických tras.


Elektronická zabezpečovací zařízení
Další oblastí činnosti jsou elektronická zabezpečovací zařízení pro ochranu osob a majetku. Zabezpečovací systémy s možností napojení na pult centrální ochrany jsou společně s naším nonstop servisem dostatečnou zárukou ochrany Vašeho majetku.

DSC Ademco
Paradox


Elektronická požární signalizace
Pro ochranu Vašeho majetku nabízíme systémy požární signalizace společnosti Lites.

Lites


Kamerové systémy
V rámci úplné kompletnosti dodávek jsme schopni Vám nabídnout kamerové systémy různých systémů a rozsahu, ať jsou to dveřní videotelefony nebo uzavřené vnitřní videosystémy propojené s EZS či EPS se záznamem obrazu.

Samsung Pelco Dallemeier


Koncová telefonní zařízení, mobilní telefony
Nabízíme Vám široký sortiment koncových telefonních přístrojů, faxů a záznamníků společností Panasonic, Philips, Siemens, ...
Zařízení Vám ochotně předvedeme, případně ho i dopravíme k Vám domů či do kanceláře, kde ho nainstalujeme, přezkoušíme a zaučíme obsluhu.

Siemens Panasonic

KRÁLI.CZ WEBDESIGN